Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cipp z Pyšelky

ČMKU/NP/1367/03/05

Černá ,pálené znaky

50,0 cm    HD0/0

Český šampion

1x CACA

CACIB,r.CACIB SK

EVROPSKÝ  VÍTĚZ 2005

BOB

 

 

Obrazek

 

 

Adar z Brdského lesa

CMKU/NP/1140/99/03

Chovný

Černá,pálené znaky

výborný

Tarpan z Pyšelky

ČKS/NP/516/93/95

Chovný

Černá,pálené znaky

BOB,CACIB,CAC

 

Mont z Pyšelky

ČsHPK:323/91/93

Chovný

výborný

Chyra z Pyšelky

ČsHPK:164/89/91

Chovná

výborný

Brita Vrbné

ČMKU/NP/847/96/99

Chovná

Černá,pálené znaky

Duffy v.d.Lohhecke

VDH:2873

Ch.D, výborný

Pria z Pyšelky

ČKS/NP/416/92/94

Chovná HD0/0

CACIB,výborný

Quinti v. Cronsbach

ČMKU/NP/1259/-02/01/03 

VDH 900626

Chovná

Černá,pálené znaky

JCH ČR,BOB,CAC

V.sp.v.,Res.VDH

Gildo v. Furstental

VDH:900313

Černá,pálené znaky

Klub.Sg

Alf v.Axtbach

VDH:004166

HD0/0

EuroSg.

Babsy v.Furstental

VDH:003878

HD0/0

výborný

Yatti v.Cronsbach

VDH:900136

Černá,pálené znaky

výborný

Aro z Pyšelky

ČMKU/NP/980/97

HD0/0

ISPU Sg.

 

FABIENNE Black Bohemia

ČMKU/NP/1235/01/04

Červená

48,0 cm    HD0/0

INTERŠAMPION

Šampion ČR,SK,PL

Junioršampion ČR

3xCAC HU

SVĚTOVÝ VÍTĚZ 2006

Vítěz střední a východní Evropy

Polský vítěz

Klubový vítěz 2004,2006

Klubový vítěz Maďarska 2005

Klubový šampion 2006

BOB

Krajský vítěz

 

 

 

Obrazek

KIM z Malého soudku CS

ČMKU/NP/752/95/96

Černá s pálením

49,0 cm    HD0/0

CAC

Výborný

ANDY Brázdilov  CS

CSSKK/451/93/94

Černá s pálením

50,0 cm     HD0/0

Český šampion

Res.CACIB                         

2xBOB

2xKlubový vítěz

4xCAC

 

ADAR z Dvorany CS

ČsHPK/200/90/91

Černá s pálením

50,0 cm

Výborný

ANITA z Dubinského háje CS

CSSKK/262/90/92

Černá s pálením

50,0 cm  výborný

CESSY Rudmar CS

CSSKK/272/91/95

Černá s pálením

48,0 cm    HD0/0

CACIB

Derby vítěz

CAC, res.CAC   

CONDOR z Pyšelky

ČsHPK/30/85/86

Černá s pálením

49.0 cm      ICH

BELIA Peckův dvůr

ČsHPK/71/86/87

CACIB

ODETTA  Rozárka

ČMKU/NP/1019/98/00

Červená

47,0 cm        HD0/0

Res.CACIB

BOB

Národní vítěz

3xCAC ČR

Res.CAC

Krajský vítěz

Vítěz třídy

Jugendbester

 

YANKEE z Pyšelky CS

ČKS/664/94/96

Červená

47,0 cm      HD0/0

Klubový vítěz 1997

CAC

FLAM z Pyšelky

ČsHPK/71/86/87

Černá s pálením

Ch.ČSFR,CACIB,NV

Happy v. Kuki

ČKSP/488/93/94

Červená,výborný

CHEILLA Rozárka

ČMKU/NP/799/95/97

Červená

47,0 cm        HD0/0

Šampión ČR